„Jesteśmy nie tylko po to, aby nas kochali i podziwiali, ale przede wszystkim po to, abyśmy my działali i kochali. Nie obowiązkiem otoczenia jest pomagać nam, ale to my mamy obowiązek troszczenia się o świat, o drugiego Człowieka”.
Janusz Korczak

Klub Malucha Pląseczki powstał z myślą o potrzebach Najmłodszych. Domowa atmosfera, kameralność grupy oraz stały rytm dnia dają poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu Dzieci mogą odkrywać otaczający świat. W naszej pracy wspieramy wszechstronny rozwój Dziecka: społeczny, emocjonalny, poznawczy ruchowy oraz estetyczny. Istotna jest dla nas praca w grupie, dzięki której możliwe jest kształtowanie umiejętności komunikacyjne.
Znaczna część dnia upływa na zabawach swobodnych, co pozwala każdemu Dziecku na rozwój własnych inwencji, samodzielności i pewności siebie.
Wnętrza klubiku zostały zaprojektowane w poczuciu porządku i harmonii, co pozytywnie wpływa na rozwój dzieci, a jednocześnie nie przestymulowuje ich. Dominują proste formy i kolory.

W klubiku funkcjonuje jedna grupa żłobkowa, do której zapraszamy dzieci od 1 do 4 roku życia. Nad dziećmi opiekę sprawują nasze kochane ciocie — Beatka i Daria. Serwowane są cztery posiłki dostosowane do wieku dzieci: śniadanie, zupa, drugie danie oraz podwieczorek. Istnieje możliwość zamówienia diet: bezglutenowej, bezmlecznej, wegetariańskiej czy wegańskiej.

W ramach czesnego zapewniamy:
- kameralną grupę żłobkową
- opiekę do 10 godzin dziennie
- domową atmosferę
- zajęcia dodatkowe:
* język angielski,
* zumba,
* sensoryka,
* zajęcia muzyczne,
* zajęcia ogólnorozwojowe

Cennik:
- pakiet do 5 godzin dziennie (godz. 7–12 lub 12–17) — 800 zł
stawka żywieniowa 15 zł/dzień
jednorazowe wpisowe — 500 zł

- pakiet 6 godzin dziennie (godz. 9-15) — 1100 zł/ m-c
stawka żywieniowa 15 zł/dzień
jednorazowe wpisowe — 500 zł

- pakiet do 10 godzin dziennie — 1300 zł/m-c
stawka żywieniowa 15 zł/dzień
jednorazowe wpisowe — 500 zł

- opieka godzinowa 15 zł/h
opieka godzinowa musi być zarezerwowana najpóźniej rano w dniu, w którym ma być sprawowana i jest możliwa w miarę wolnych miejsc w Klubiku

Klub Malucha dysponuje ostatnimi wolnymi miejscami od września!

Informacje można uzyskać osobiście, dzwoniąc na numer ze strony lub wysyłając wiadomość e-mail/fb.

Sprawdź Pląseczki na facebooku: